Bangkok - levně - Thajsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 105

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Bangkok - levně - Thajsko

Nejlevnější Bangkok - levně - Thajsko

Nejlevnější dovolenou Bangkok - levně - Thajsko ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Pinnacle Lumpinee Park. Svou rekreaci v období od 15.6. do 22.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 080 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Pinnacle Lumpinee Park je situován v letovisku Bangkok. Doprava do letoviska v lokalitě Bangkok je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější v Thajsku.

Luxusní Bangkok - levně - Thajsko

Bangkok - levně - Thajsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Pinnacle Lumpinee Park v letovisku Bangkok. V období od 18.5. do 25.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 080 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Bangkok, kde se ubytování Pinnacle Lumpinee Park nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené Last Minute v Thajsku.

Bangkok - levně - Thajsko - nejlepší recenze

Bangkok - levně - Thajsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Pinnacle Lumpinee Park. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. V termínu od 15.6. do 22.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 080 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Dovolena. Do lokality Bangkok, kde se ubytování Pinnacle Lumpinee Park nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou v Thajsku s nejlepší recenzí v oblasti Bangkok.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Bangkok v Thajsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Bangkok můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Bangkok. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Chorvatsko, pobyty Jordánsko nebo například zájezdy Kapverdské ostrovy či Last Minute Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bangkok - levně - Thajsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.