Thajsko - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 4981

Nejlevnější Thajsko - dovolená

Nejlevnější Thajsko - dovolená

Nejlevnější dovolenou Thajsko - dovolená pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Centra by Centara Maris Jomtien. Svou rekreaci v období od 12.11. do 21.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 20 694 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Centra by Centara Maris Jomtien je situován v letovisku Pattaya. Doprava do letoviska Pattaya je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Last Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko - dovolená

Thajsko - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Sala Phuket Mai Khao Beach Resort v letovisku Phuket. V období od 28.11. do 10.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 67 124 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Phuket, kde se ubytování Sala Phuket Mai Khao Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute v Thajsku.

Thajsko - dovolená - nejlepší recenze

Thajsko - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 13 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Klong Prao Resort. V termínu od 4.11. do 16.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 29 509 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Ko Chang, kde se ubytování Klong Prao Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Thajsko - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Thajsku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.