Thajsko - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 3200

Nejlevnější Thajsko - dovolená

Nejlevnější Thajsko - dovolená

Nejlevnější dovolenou Thajsko - dovolená pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Pinnacle Lumpinee Park. Svou rekreaci v období od 26.1. do 2.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 280 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Pinnacle Lumpinee Park je situován v letovisku Bangkok. Doprava do letoviska Bangkok je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko - dovolená

Thajsko - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Avani Plus Hua Hin Resort v letovisku Hua Hin. V období od 30.1. do 13.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 54 251 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 2 % z původní ceny 55 358 Kč. Do lokality Hua Hin, kde se ubytování Avani Plus Hua Hin Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute v Thajsku.

Thajsko - dovolená - nejlepší recenze

Thajsko - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 10 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Fair House Beach Resort. V termínu od 26.1. do 7.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 53 280 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Koh Samui, kde se ubytování Fair House Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Jordánsko, Kapverdské ostrovy nebo například Kypr či Madeira.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.