Thajsko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 1547

Nejlevnější Thajsko - First Minute

Nejlevnější Thajsko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Thajsko - First Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Fair House Beach Resort. Svou rekreaci v období od 26.3. do 4.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 28 486 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Fair House Beach Resort je situován v letovisku Koh Samui. Doprava do letoviska Koh Samui je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku s průměrnou recenzí 96 % dle 10 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Thajsko - First Minute

Thajsko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Emerald Cove Koh Chang * Smart Tip v letovisku Ko Chang. V období od 26.3. do 9.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 47 090 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Ko Chang, kde se ubytování The Emerald Cove Koh Chang * Smart Tip nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Thajsku.

Thajsko - First Minute - nejlepší recenze

Thajsko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 5 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Centara Grand Mirage Beach Resort. V termínu od 22.3. do 31.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 35 030 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Pattaya, kde se ubytování Centara Grand Mirage Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou v Thajsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maďarsko First Minute, Maledivy First Minute nebo například Maroko First Minute či Německo First Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.