Thajsko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 3752

Nejlevnější Thajsko - First Minute

Nejlevnější Thajsko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Thajsko - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Pinnacle Lumpinee Park. Svou rekreaci v období od 2.1. do 9.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 280 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Pinnacle Lumpinee Park je situován v letovisku Bangkok. Doprava do letoviska Bangkok je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko - First Minute

Thajsko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Sala Phuket Mai Khao Beach Resort v letovisku Phuket. V období od 19.1. do 2.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 66 314 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Phuket, kde se ubytování Sala Phuket Mai Khao Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute v Thajsku.

Thajsko - First Minute - nejlepší recenze

Thajsko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 13 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Klong Prao Resort. V termínu od 29.12. do 7.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 49 972 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Ko Chang, kde se ubytování Klong Prao Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Silvestr 2020/2021, v Thajsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Thajsko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Thajsku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.