Thajsko - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 230

Nejlevnější Thajsko - hotely

Nejlevnější Thajsko - hotely

Nejlevnější dovolenou Thajsko - hotely pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Peach Hill Hotel & Resort. Svou rekreaci v období od 18.2. do 2.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 238 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 2 % z původní ceny 31 876 Kč. Peach Hill Hotel & Resort je situován v letovisku Phuket. Doprava do letoviska Phuket je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější Last Minute v Thajsku s průměrnou recenzí 82 % dle 4 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Thajsko - hotely

Thajsko - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Santhiya Tree Resort, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel, Bangko v letovisku Bangkok. V období od 6.3. do 20.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 59 990 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 24 recenzujících cestovatelů. Do lokality Bangkok, kde se ubytování Santhiya Tree Resort, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel, Bangko nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené v Thajsku.

Thajsko - hotely - nejlepší recenze

Thajsko - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 24 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket. V termínu od 23.1. do 6.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 46 890 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 50 967 Kč. Do lokality Bangkok, kde se ubytování Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Thajsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Thajsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Německo, Polsko nebo například Rakousko či Slovensko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.