Thajsko - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 129

Nejlevnější Thajsko - hotely

Nejlevnější Thajsko - hotely

Nejlevnější dovolenou Thajsko - hotely pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Sunshine Hotel & Residence. Svou rekreaci v období od 13.4. do 21.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 24 490 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Sunshine Hotel & Residence je situován v letovisku Pattaya. Doprava do letoviska Pattaya je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko - hotely

Thajsko - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Thavorn Palm Beach Resort v letovisku Phuket. V období od 24.3. do 4.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 38 659 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 19 % z původní ceny 47 727 Kč. Do lokality Phuket, kde se ubytování Hotel Thavorn Palm Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Thajsku.

Thajsko - hotely - nejlepší recenze

Thajsko - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 10 hodnotících uživatelů 3.5hvězdičkový The Fair House Beach Resort Hotel. V termínu od 2.11. do 16.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 378 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Koh Samui, kde se ubytování The Fair House Beach Resort Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Thajsko - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Thajsku.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Thajsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Thajsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.