Koh Lanta - Thajsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 375

Nejlevnější Koh Lanta - Thajsko

Nejlevnější Koh Lanta - Thajsko

Nejlevnější dovolenou Koh Lanta - Thajsko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Lanta Casuarina Beach Resort. Svou rekreaci v období od 23.4. do 2.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 29 280 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Lanta Casuarina Beach Resort je situován v letovisku Koh Lanta. Doprava do letoviska Koh Lanta je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku.

Luxusní Koh Lanta - Thajsko

Koh Lanta - Thajsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Rawi Warin Resort & Spa v letovisku Koh Lanta. V období od 20.10. do 29.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 37 150 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Koh Lanta, kde se ubytování Rawi Warin Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Thajsku.

Koh Lanta - Thajsko - nejlepší recenze

Koh Lanta - Thajsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 3 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Chada Beach Resort & Spa. V termínu od 11.11. do 23.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 43 605 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 3 % z původní ceny 44 954 Kč. Do lokality Koh Lanta, kde se ubytování Chada Beach Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Koh Lanta - Thajsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Koh Lanta v Thajsku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality do Thajska? Pro pobyty v letovisku Koh Lanta v Thajsku lze využít tyto způsoby dopravy: letecky, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Koh Lanta v Thajsku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Koh Lanta v Thajsku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality do Thajska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování v Thajsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Koh Lanta v Thajsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Thajsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Koh Lanta v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Koh Lanta - Thajsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Koh Lanta v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.