Koh Samui - Thajsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 755

Nejlevnější Koh Samui - Thajsko

Nejlevnější Koh Samui - Thajsko

Nejlevnější dovolenou Koh Samui - Thajsko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Lamai Wanta Beach Resort. Svou rekreaci v období od 2.11. do 11.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 26 513 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Lamai Wanta Beach Resort je situován v letovisku Koh Samui. Doprava do letoviska Koh Samui je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Thajsku.

Luxusní Koh Samui - Thajsko

Koh Samui - Thajsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Melati Beach Samui v letovisku Koh Samui. V období od 1.3. do 13.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 56 407 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Koh Samui, kde se ubytování Melati Beach Samui nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Thajsku.

Koh Samui - Thajsko - nejlepší recenze

Koh Samui - Thajsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 10 hodnotících uživatelů 3.5hvězdičkový The Fair House Beach Resort Hotel. V termínu od 2.11. do 16.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 378 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Koh Samui, kde se ubytování The Fair House Beach Resort Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Koh Samui - Thajsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Koh Samui v Thajsku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality do Thajska? Pro pobyty v letovisku Koh Samui v Thajsku lze využít tyto způsoby dopravy: letecky, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Koh Samui v Thajsku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou All Inclusive, bez stravy, plná penze, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Koh Samui v Thajsku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality do Thajska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v letovisku Koh Samui v Thajsku ? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Thajsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Koh Samui v Thajsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Thajsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Koh Samui v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Koh Samui - Thajsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Koh Samui v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.