Thajsko - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 277

Nejlevnější Thajsko - Last Minute

Nejlevnější Thajsko - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Thajsko - Last Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Centra by Centara Maris Jomtien. Svou rekreaci v období od 12.11. do 21.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 20 694 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Centra by Centara Maris Jomtien je situován v letovisku Pattaya. Doprava do letoviska Pattaya je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Last Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko - Last Minute

Thajsko - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Rawi Warin Resort & Spa v letovisku Koh Lanta. V období od 13.11. do 22.11.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 46 030 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Koh Lanta, kde se ubytování Rawi Warin Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute v Thajsku.

Thajsko - Last Minute - nejlepší recenze

Thajsko - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 5 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Centara Grand Mirage Beach Resort. V termínu od 31.10. do 12.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 41 000 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Pattaya, kde se ubytování Centara Grand Mirage Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Thajsko - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Thajsku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.