Thajsko - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 360

Nejlevnější Thajsko - Last Minute

Nejlevnější Thajsko - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Thajsko - Last Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Andaman Cannacia Resort. Svou rekreaci v období od 24.1. do 2.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 28 525 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 2 % z původní ceny 29 107 Kč. Andaman Cannacia Resort je situován v letovisku Phuket. Doprava do letoviska Phuket je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Thajsku s průměrnou recenzí 82 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Thajsko - Last Minute

Thajsko - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Emerald Cove Koh Chang * Smart Tip v letovisku Ko Chang. V období od 25.1. do 8.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 49 597 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Ko Chang, kde se ubytování The Emerald Cove Koh Chang * Smart Tip nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Super Last Minute v Thajsku.

Thajsko - Last Minute - nejlepší recenze

Thajsko - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 7 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový White Sand Samui Resort. V termínu od 22.1. do 5.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 53 552 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 2 % z původní ceny 54 645 Kč. Do lokality Koh Samui, kde se ubytování White Sand Samui Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Egypt, Chorvatsko nebo například Jordánsko či Kapverdské ostrovy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.