Thajsko letecky z Prahy - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 2762

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - First Minute

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - First Minute

Nejlevnější dovolenou Thajsko letecky z Prahy - First Minute ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Pinnacle Lumpinee Park. Svou rekreaci v období od 1.5. do 8.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 080 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Pinnacle Lumpinee Park je situován v letovisku Bangkok. Doprava do letoviska Bangkok je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko letecky z Prahy - First Minute

Thajsko letecky z Prahy - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Santhiya Tree Ko Chang Resort v letovisku Ko Chang. V období od 28.4. do 7.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 48 167 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Ko Chang, kde se ubytování Santhiya Tree Ko Chang Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené v Thajsku.

Thajsko letecky z Prahy - First Minute - nejlepší recenze

Thajsko letecky z Prahy - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Hotel Khao Lak Laguna Resort. Recenze je udělená na základě 39 hodnotících uživatelů. V termínu od 28.4. do 9.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 989 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 22 % z původní ceny 51 268 Kč. Do lokality Khao Lak, kde se ubytování Hotel Khao Lak Laguna Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou v Thajsku s nejlepší recenzí v oblasti Khao Lak.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování letecky z Prahy - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko letecky z Prahy - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako First Minute Egypt, First Minute Chorvatsko nebo například First Minute Jordánsko či First Minute Kapverdské ostrovy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko letecky z Prahy - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0