Thajsko letecky z Prahy - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 4235

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - levně

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - levně

Nejlevnější dovolenou Thajsko letecky z Prahy - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Pinnacle Lumpinee Park. Svou rekreaci v období od 19.6. do 26.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 080 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Pinnacle Lumpinee Park je situován v letovisku Bangkok. Doprava do letoviska Bangkok je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko letecky z Prahy - levně

Thajsko letecky z Prahy - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Amari Hua Hin v letovisku Hua Hin. V období od 23.4. do 30.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 26 332 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 9 % z původní ceny 28 936 Kč. Do lokality Hua Hin, kde se ubytování Amari Hua Hin nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené v Thajsku.

Thajsko letecky z Prahy - levně - nejlepší recenze

Thajsko letecky z Prahy - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Pinnacle Lumpinee Park. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. V termínu od 19.6. do 26.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 080 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Bangkok, kde se ubytování Pinnacle Lumpinee Park nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Thajsku s nejlepší recenzí v oblasti Bangkok.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Dominikánská republika, pobyty Francie nebo například zájezdy Itálie či Last Minute Kanárské ostrovy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko letecky z Prahy - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0