Thajsko letecky z Prahy - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 4265

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Thajsko letecky z Prahy - recenze - nejlepší recenze

Thajsko letecky z Prahy - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Khaolak Laguna Resort. Recenze je udělená na základě 39 hodnotících uživatelů. V termínu od 3.9. do 19.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 43 880 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Khao Lak, kde se ubytování Khaolak Laguna Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Thajsku s nejlepší recenzí v oblasti Khao Lak.

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - recenze

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - recenze

Nejlevnější dovolenou Thajsko letecky z Prahy - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Centara Grand Mirage Beach Resort. Svou rekreaci v období od 13.7. do 22.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 35 030 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Centara Grand Mirage Beach Resort je situován v letovisku Pattaya. Doprava do letoviska Pattaya je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku s průměrnou recenzí 96 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Thajsko letecky z Prahy - recenze

Thajsko letecky z Prahy - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Centara Grand Mirage Beach Resort v letovisku Pattaya. V období od 18.6. do 4.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 45 240 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 5 recenzujících cestovatelů. Do lokality Pattaya, kde se ubytování Centara Grand Mirage Beach Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Thajsku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Itálie, pobyty Kanárské ostrovy nebo například zájezdy Keňa či Last Minute Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko letecky z Prahy - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0