Thajsko letecky z Prahy - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 4235

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - slevy

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - slevy

Nejlevnější dovolenou Thajsko letecky z Prahy - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Hotel The Sands Khao Lak By Katathani Resort. Svou rekreaci v období od 21.4. do 2.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 30 639 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 24 % z původní ceny 40 314 Kč. Hotel The Sands Khao Lak By Katathani Resort je situován v letovisku Khao Lak. Doprava do letoviska Khao Lak je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější v Thajsku.

Luxusní Thajsko letecky z Prahy - slevy

Thajsko letecky z Prahy - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Banyan Tree Phuket v letovisku Phuket. V období od 24.6. do 3.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 51 150 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 27 % z původní ceny 70 068 Kč. Do lokality Phuket, kde se ubytování Banyan Tree Phuket nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Thajsku.

Thajsko letecky z Prahy - slevy - nejlepší recenze

Thajsko letecky z Prahy - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Hotel Khao Lak Laguna Resort. Recenze je udělená na základě 39 hodnotících uživatelů. V termínu od 28.4. do 9.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 989 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 22 % z původní ceny 51 268 Kč. Do lokality Khao Lak, kde se ubytování Hotel Khao Lak Laguna Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou v Thajsku s nejlepší recenzí v oblasti Khao Lak.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Omán, pobyty Portugalsko nebo například zájezdy Řecko či Last Minute Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko letecky z Prahy - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0