Thajsko letecky z Prahy - zájezdy

Zobrazeno 1-10 z celkem 3198

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - zájezdy

Nejlevnější Thajsko letecky z Prahy - zájezdy

Nejlevnější dovolenou Thajsko letecky z Prahy - zájezdy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Sunshine Hotel & Residence. Svou rekreaci v období od 20.4. do 28.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 24 490 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Sunshine Hotel & Residence je situován v letovisku Pattaya. Doprava do letoviska v lokalitě Pattaya je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Last Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko letecky z Prahy - zájezdy

Thajsko letecky z Prahy - zájezdy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Santhiya Tree Ko Chang Resort v letovisku Ko Chang. V období od 12.4. do 21.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 47 646 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 2 % z původní ceny 48 618 Kč. Do lokality Ko Chang, kde se ubytování Santhiya Tree Ko Chang Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené Super Last Minute v Thajsku.

Thajsko letecky z Prahy - zájezdy - nejlepší recenze

Thajsko letecky z Prahy - zájezdy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Cha Da Beach Resort & Spa. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 16.4. do 28.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 45 596 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 2 % z původní ceny 46 527 Kč. Do lokality Krabi, kde se ubytování Cha Da Beach Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí v oblasti Krabi.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování letecky z Prahy - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko letecky z Prahy - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Thajsko, pobyty Turecko 2021 nebo například zájezdy Vietnam 2021 či Last Minute Albánie.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko letecky z Prahy - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.