Phi Phi - Thajsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 421

Nejlevnější Phi Phi - Thajsko

Nejlevnější Phi Phi - Thajsko

Nejlevnější dovolenou Phi Phi - Thajsko pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Phi Phi Long Beach Resort & Villas. Svou rekreaci v období od 21.4. do 30.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 23 741 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Phi Phi Long Beach Resort & Villas je situován v letovisku Phi Phi. Doprava do letoviska Phi Phi je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku.

Luxusní Phi Phi - Thajsko

Phi Phi - Thajsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Zeavola v letovisku Phi Phi. V období od 15.10. do 24.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 48 260 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Phi Phi, kde se ubytování Zeavola nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Thajsku.

Phi Phi - Thajsko - nejlepší recenze

Phi Phi - Thajsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 4 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Phi Phi Island Village Beach Resort. V termínu od 1.11. do 10.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 60 550 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Phi Phi, kde se ubytování Phi Phi Island Village Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Phi Phi - Thajsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Phi Phi v Thajsku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality do Thajska? Pro pobyty v letovisku Phi Phi v Thajsku lze využít tyto způsoby dopravy: letecky, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Phi Phi v Thajsku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou plná penze, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Phi Phi v Thajsku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality do Thajska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování v Thajsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Phi Phi v Thajsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Thajsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Phi Phi v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Phi Phi - Thajsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Phi Phi v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.