Thajsko v březnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 678

Nejlevnější Thajsko v březnu

Nejlevnější Thajsko v březnu

Nejlevnější dovolenou Thajsko v březnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Pinnacle Lumpinee Park. Svou rekreaci v období od 2.3. do 9.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 280 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Pinnacle Lumpinee Park je situován v letovisku Bangkok. Doprava do letoviska Bangkok je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko v březnu

Thajsko v březnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Nai Harn v letovisku Phuket. V období od 24.3. do 7.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 75 307 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Phuket, kde se ubytování The Nai Harn nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Thajsku.

Thajsko v březnu - nejlepší recenze

Thajsko v březnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 39 hodnotících uživatelů 4.5hvězdičkový Khaolak Laguna Resort. V termínu od 1.3. do 10.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 47 272 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Khao Lak, kde se ubytování Khaolak Laguna Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Thajsko v březnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Thajsku.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Thajsku v březnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Thajsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Thajsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Thajsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v březnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko v březnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.