Thajsko v červnu - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 800

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Thajsko v červnu - slevy

Nejlevnější Thajsko v červnu - slevy

Nejlevnější dovolenou Thajsko v červnu - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Resort Phi Phi Island. Svou rekreaci v období od 6.6. do 15.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 42 320 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 12 % z původní ceny 48 091 Kč. Holiday Inn Resort Phi Phi Island je situován v letovisku Phi Phi. Doprava do letoviska Phi Phi je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku.

Luxusní Thajsko v červnu - slevy

Thajsko v červnu - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Anantara Mai Khao Phuket Villas v letovisku Phuket. V období od 11.6. do 27.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 95 080 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 27 % z původní ceny 130 247 Kč. Do lokality Phuket, kde se ubytování Anantara Mai Khao Phuket Villas nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Thajsku.

Thajsko v červnu - slevy - nejlepší recenze

Thajsko v červnu - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový The Emerald Cove. Recenze je udělená na základě 4 hodnotících uživatelů. V termínu od 18.6. do 4.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 45 020 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 14 % z původní ceny 52 349 Kč. Do lokality Ko Chang, kde se ubytování The Emerald Cove nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Thajsku s nejlepší recenzí v oblasti Ko Chang.

Jaké jsou možnosti dovolené v Thajsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Thajsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutethajsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Thajsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Thajsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Vietnam, pobyty Albánie nebo například zájezdy Bulharsko či Last Minute Dominikánská republika.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Thajsko v červnu - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0