Thajsko v říjnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 90

Nejlevnější Thajsko v říjnu

Nejlevnější Thajsko v říjnu

Nejlevnější dovolenou Thajsko v říjnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Ramayana Koh Chang Resort And Spa. Svou rekreaci v období od 1.10. do 10.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 32 100 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Ramayana Koh Chang Resort And Spa je situován v letovisku Ko Chang. Doprava do letoviska Ko Chang je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Thajsku s průměrnou recenzí 94 % dle 3 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Thajsko v říjnu

Thajsko v říjnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Thajsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový W Koh Samui v letovisku Koh Samui. V období od 22.10. do 31.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 72 880 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Koh Samui, kde se ubytování W Koh Samui nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Thajsku.

Thajsko v říjnu - nejlepší recenze

Thajsko v říjnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 5 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Centara Grand Mirage Beach Resort. V termínu od 31.10. do 12.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 41 000 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Pattaya, kde se ubytování Centara Grand Mirage Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Thajsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Thajsko v říjnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Thajsku.

Ubytování
Při výběru ubytování v Thajsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Thajsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Thajsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Thajsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Thajska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Thajsko v říjnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Thajsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutethajsko.cz - porovnání cen zájezdů do Thajska. Web Lastminutethajsko.cz využívá cookies.